Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

Lokalizator bluetooth - mały breloczek bezpieczeństwa

Lokalizator Bluetooth to innowacyjne urządzenie, które pozwala zachować bezpieczeństwo. W połączeniu ze specjalną aplikacją odnajduje on to, do czego został przyczepiony, nawet jeśli zagubiona rzecz znajduje się bardzo daleko. Jak działa NotiOne? Jakie zalety daje skorzystanie z tego urządzenia?

Funkcjonalne urządzenie

NotiOne to niewielki przedmiot, który jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Pozwala korzystać z wielu funkcji, które są związane z darmową aplikacją pozwalającą znaleźć zgubę, a także jej lokalizacją za pomocą sygnału dźwiękowego. Lokalizator pozwala również użytkownikowi zobaczyć na mapie, gdzie znajduje się zagubiona rzecz, nawet jeśli jest on daleko. Kolejną przydatną funkcją jest lokalizacja telefonu, który odezwie się nawet wtedy, gdy będzie wyciszony.

Lokalizator kluczy, motocykla, samochodu

Jeśli chodzi o zastosowanie lokalizatora NotiOne, z pewnością przyda się w przypadku poszukiwania drobnych przedmiotów, takich jak komórka, czy też klucze. Dzięki niemu nie będziemy tracić czasu na szukanie małej zguby, a sygnały dźwiękowe naprowadzą nas tam, gdzie znajdują się dane przedmioty. Co ciekawe, z powodzeniem sprawdzimy także za pomocą aplikacji, gdzie są przedmioty, które zgubiliśmy nawet daleko od domu.

Innym zastosowaniem jest wykorzystanie lokalizatora w dyskretnym miejscu w aucie, co pozwoli odzyskać samochód w przypadku kradzieży. To samo dotyczy także roweru, czy też skutera lub motocykla. Bateria w urządzeniu działa przez kilka miesięcy, natomiast gdy ulega wyczerpaniu, aplikacja nam o tym przypomni. Bardzo łatwo ukryjemy NotiOne w każdym pojeździe ze względu na to, że jest on niewielki.

Lokalizator osób starszych i dzieci

Okazuje się, że ten lokalizator bluetooth pozwoli sprawnie zabezpieczyć osoby, które wymagają szczególnej opieki i uwagi. NotiOne za pomocą aplikacji w telefonie pozwoli w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie ostatnio znajdowała się osoba, którą się opiekujemy. Ponadto, możemy także rozważyć zadbanie o ważne rzeczy bliskich nam osób, takie jak klucze, torebka, portfel, czy też plecak. W przypadku użycia lokalizatora jako zabezpieczenie danej osoby, doskonałym rozwiązaniem jest wybór hypoalergicznej opaski na rękę lub zamocowanie breloczka w sposób uniwersalny, co da pełen komfort.

Wyszukiwanie psów i kotów

Właściciele czworonogów z pewnością nie raz mieli do czynienia z sytuacją, kiedy nie mogli odnaleźć ukochanego pupila. Użycie mini lokalizatora NotiOne pozwoli pozbyć się tego problemu raz na zawsze - przyczepimy go do obroży, co pozwoli znacznie zwiększyć szanse odnalezienia zagubionego psa lub kota. Dodatkowo, na mapie w aplikacji sprawdzimy, gdzie ostatnio znajdowało się nasze zwierzę, a delikatny dźwięk urządzenia bardzo szybko zaprowadzi nas do pupila, który schowa się w domowym zaciszu. Urządzenie cechuje się wodoodpornością i uniwersalnym mocowaniem, co pozwala korzystać z niego wygodnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Produkt NotiOne zyskuje coraz większe uznanie na rynku dzięki temu, że niweluje ryzyko zgubienia ważnych rzeczy, które są nam potrzebne każdego dnia. Nie musimy marnować czasu na poranne poszukiwanie kluczy czy portfela, gdyż ten mały sprzęt szybko doprowadzi nas do zguby. Ponadto, znajduje on zastosowanie w pojazdach, a także w przypadku chęci zabezpieczenia bliskich osób, jak i zwierząt. Niewielkie rozmiary NotiOne sprawiają, że bez problemu przyczepimy go tam, gdzie potrzebujemy, a skorzystanie z darmowej aplikacji pozwoli nam w każdym momencie z niego korzystać. Produkt działa na zasadzie sygnałów dźwiękowych, które doprowadzają nas do zguby oraz bazując na lokalizacji danej osoby lub rzeczy.

Materiały partnerów

11 sie 2020
Jeżeli mielibyśmy wskazać najważniejsze elementy podwozia, z pewnością wymienilibyśmy wśród nich amortyzatory. Są to części, które odpowiadają nie tylko za zwiększenie komfortu jazdy, ale również bezpieczeństwa. Warto, zatem posiadać przynajmniej podstawową wiedzę na temat tych podzespołów. Dzięki...
29 lip 2020
Opony to właściwie nasz najważniejszy system bezpieczeństwa. To jedyny punkt styku samochodu z asfaltem. Wybierając opony wyższej klasy możemy więc znacznie poprawić właściwości jezdne samochodu - ale są też inne sposoby.Od opon oczekujemy jak najlepszych właściwości w określonym przez nas budżecie...
23 lip 2020
Standardowa umowa komunikacyjnego ubezpieczenia OC zapewnia ochronę ubezpieczeniową przez 12 miesięcy. W pewnych przypadkach możliwe jest skorzystanie z krótkoterminowego OC, które obowiązuje przez krótszy czas. Co warto o nim wiedzieć, na jak długo zawierana jest umowa i ile kosztuje taka ochrona...

Partnerzy medialni