Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch osobówek w Kozach. Przyczyną fatalna widoczność?

Do zdarzenia doszło w środę, 13 czerwca około godziny 11:00 na rogu Młyńskiej i Nadbrzeżnej w Kozach. Zderzyły się dwa samochody osobwe. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście skończyło się na drobnych otarciach.

Do kolizji doprowadził 71-letni kierujący samochodem marki KIA. Mężczyzna wyjeżdżając z ulicy Młyńskiej nie ustąpił pierwszeńtwa 40-letniej kierującej Audi, która poruszała się w stronę ulicy Kościelnej. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Uczestnikom została udzielona niezbędna pomoc medyczna, ale na szczęście nikomu nic groźnego sie nie stało. Sprawca został ukarany mandatem. 

To nie pierwszy taki przypadek w tym miejscu. Widoczność podczas włączania się do ruchu z ulicy Młyńskiej jest fatalna. Sytuację ma ułatwić lustro, ale tak jest tylko w teorii. Układ terenu powoduje, że kierowcy jadący ulicą Nadbrzeżną w stronę ulicy Kościelnej są słabo widoczni we wspomnianym lustrze. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 40km/h. Do tematu tego skrzyżowania powrócimy w najbliższym czasie. 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni