Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[WIDEO] Niebezpieczna sytuacja na łączniku S-52 z al. Andersa w Bielsku-Białej

Kilka dni temu na naszą skrzynkę trafił film zarejestrowany przez kierowcę, który chciał przestrzec innych przed niebezpieczną sytuacją na łączniku S-52 i al. Andersa w Bielsku-Białej. W tym miejscu często dochodziło do kolizji. W ubiegłym roku zmieniono organizację ruchu, o czym szczegółowo pisaliśmy tutaj.

Niestety nie wszyscy przyzwyczaili się do nowej sytuacji. O co chodzi? Jadąc od strony Mazańcowic na wprost można poruszać się tylko z lewego pasa ruchu. Prawy służy tylko do wjazdu na drogę ekspresową w stronę Katowic i Żywca. Część kierowców nadal jeździ na pamięć i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, które niejednokrotnie kończyły się kolizją. Jak to wygląda z perspektywy kierowcy, który jedzie na wprost, można zobaczyć na tym filmie. Warto zwracać uwagę na znaki i pamiętać o nowej organizacji ruchu.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami?  - Zapraszamy do kontaktu pod adresem bielskiedrogi@gmail.com lub przez prywatną wiadomość na Facebooku. 
 
Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor filmów: 
Marek
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni