Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[KOMUNIKAT] Atrakcyjne stawki za parkowanie przy ul. Tadeusza Rychlińskiego w Bielsku-Białej

Komunikat publikowany na prośbę Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej:

"Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o możliwości skorzystania z nowej, atrakcyjnej stawki opłat za miejsca postojowe na parkingu przy ul. Tadeusza Rychlińskiego (obok Stadionu Miejskiego).

MZD w Bielsku-Białej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadził na administrowanym przy ul. Tadeusza Rychlińskiego parkingu możliwość postoju w nowej atrakcyjnej cenie. Tym samym wszyscy zainteresowani postojem na przedmiotowym parkingu mogą teraz dokonać opłaty za parkowanie z góry za okres 3 miesięcy w wysokości 50 zł.

W zamian otrzymują gwarancję postoju na nowym dobrze skomunikowanym parkingu w centrum miasta. Parking posiada utwardzoną nawierzchnię, jest ogrodzony, oświetlony a także wyposażony w elektroniczny system szlabanowy. Dokonując w/w opłaty każdy użytkownik otrzymuje kartę chipową dzięki której szybko i sprawnie (przykładając ją do czytnika) wjedzie lub opuści parking.

W celu skorzystania z tej możliwości należy złożyć w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, ul. Mostowa 1 w Bielsku-Białej stosowny wniosek i dokonać wymaganej opłaty przelewem bankowym na rachunek bankowy MZD (numer konta: 45 1240 2975 1111 0010 6437 9639 BANK PEKAO S.A.) albo w kasie wskazanego Działu gotówką lub kartą płatniczą (Kasa czynna: 7.30 -15.00 Przerwa: 10.00 – 12.00).

Wniosek można pobrać na stronie internetowej www.parkowaniebielsko.pl lub osobiście w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, ul. Mostowa 1 w Bielsku-Białej.

Zachęcamy do skorzystania z tej oferty."

 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
MZD Bielsko-Biała
Autor zdjęć: 
MZD Bielsko-Biała
 
 

Materiały partnerów

11 sie 2020
Jeżeli mielibyśmy wskazać najważniejsze elementy podwozia, z pewnością wymienilibyśmy wśród nich amortyzatory. Są to części, które odpowiadają nie tylko za zwiększenie komfortu jazdy, ale również bezpieczeństwa. Warto, zatem posiadać przynajmniej podstawową wiedzę na temat tych podzespołów. Dzięki...
29 lip 2020
Opony to właściwie nasz najważniejszy system bezpieczeństwa. To jedyny punkt styku samochodu z asfaltem. Wybierając opony wyższej klasy możemy więc znacznie poprawić właściwości jezdne samochodu - ale są też inne sposoby.Od opon oczekujemy jak najlepszych właściwości w określonym przez nas budżecie...
23 lip 2020
Standardowa umowa komunikacyjnego ubezpieczenia OC zapewnia ochronę ubezpieczeniową przez 12 miesięcy. W pewnych przypadkach możliwe jest skorzystanie z krótkoterminowego OC, które obowiązuje przez krótszy czas. Co warto o nim wiedzieć, na jak długo zawierana jest umowa i ile kosztuje taka ochrona...

Partnerzy medialni