Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[OGŁOSZENIE] Kradzież maskownic halogenów w Audi Q5

W nocy z 21 na 22 maja przy ul. Komandorskiej w Bielsku-Białej (dzielnica Stare Bielsko), doszło do kradzieży maskownic halogenów z samochodu Audi Q5 zaparkowanego na terenie prywatnej posesji. 

Jak udało nam się ustalić - to nie jedyny taki przypadek w ostatnich daniach. Osoby, które spotkały się z nietypowymi ofertami zakupu tego typu asortymentu, proszone są kontakt z najbliższą jednostką policji lub bezpośrednio z właścicielem pojazdu okradzionego przy ul. Komandorskiej (tel. 503062853). Wartość skradzionych maskownic to koszt ok. 1000zł. 

Pamiętaj, że kupując towar od złodzieja, popełniasz przestępstwo zagrożone karą więzienia do pięciu lat i dajesz złodziejowi zarobić, wspierając jego nielegalny "biznes". Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie taki moment, że to właśnie Ty zostaniesz okradziony!

  • Art. 291. § 1. Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  • § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Irek
 
 

Materiały partnerów

06 lip 2020
Kancelaria Szaflarscy stworzona w 2017 roku przez Adwokat Natalię Szaflarską i Adwokata Marcina Szaflarskiego jest kancelarią prawną o zróżnicowanym profilu. Zajmujemy się sprawami m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa upadłościowego oraz prawa...
12 cze 2020
Lokalizator Bluetooth to innowacyjne urządzenie, które pozwala zachować bezpieczeństwo. W połączeniu ze specjalną aplikacją odnajduje on to, do czego został przyczepiony, nawet jeśli zagubiona rzecz znajduje się bardzo daleko. Jak działa NotiOne? Jakie zalety daje skorzystanie z tego urządzenia?...
28 Maj 2020
Trudne zimowe warunki na drogach dają się we znaki nie tylko nam, ale również naszym samochodom. Mróz, śnieg, zamarzająca woda, wahania temperatur, duża wilgotność powietrza – to wszystko nie sprzyja podzespołom naszego samochodu. Zima często weryfikuje faktyczny stan naszego pojazdu, a my jako...

Partnerzy medialni