Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[WIDEO] Kierowca Fiata Bravo taranuje samochody na S-1 w Bielsku-Białej

Do niecodziennej sytuacji doszło dziś popołudniu na obwodnicy Bielska-Białej. Jak już wcześniej pisaliśmy na Facebooku, kierowca białego Fiata Bravo jadący w stronę Żywca taranował pojazdy poruszające się prawym pasem ruchu. Uszkodził minimum pięć samochodów i uciekł. Poszkodowanych może być więcej.

Na miejsce zostali wezwani policjanci. Mimo próby pościgu nie udało się od razu zatrzymać kierowcy. Jak udało nam się ustalić, policjanci z Żywiecczyzny ustalili numery rejestracyjne pojazdu. Nie wiadomo co było powodem jego irracjonalnego zachowania, ponieważ dalej jest poszukiwany. Poszkodowani kierowcy jeszcze dziś mają otrzymać od policjantów numer polisy do zgłoszenia szkód komunikacyjnych. Dziwne manewry na drodze zostały utrwalone przez świadka.

Aktualizacja: Krótko po publikacji nagrania zgłosiła się do nas siostra kierowcy, który jak się okazuje jest poszukiwany. Rano wyszedł z domu i wyłączył telefon. Zaginięcie zostało zgłoszone na komisariacie w Łodygowicach. "Jest w bardzo kiepskim stanie psychicznym, jest z nim ostatnio utrudniony kontakt, ma stany lękowe i zaburzenia na tle nerwowym" - informuje siostra we wpisie na Facebooku. 

 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor filmów: 
Grzegorz
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Materiały partnerów

27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni