Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Potrącenie kobiety na Lwowskiej przy cmentarzu. Ucierpiał także pies!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 lipca około godziny 16:20 w Bielsku-Białej na ulicy Lwowskiej. Na przejściu dla pieszych w pobliżu cmentarza samochód osobowy potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. 

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 77-letni kierowca Opla, który potrącił 37-letnią kobietę prawidłowo przekraczającą jezdnię (omijanie pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem). Z relacji świadka, który zgłosił się do naszej redakcji wynika, że potrącona poruszała się wraz z psem. Zwierzę także zostało potrącone i w szoku uciekło. Psiaka udało się złapać i zawieźć do lecznicy weterynaryjnej. Nic bardzo groźnego mu się nie stało. Podobnie jak właścicielce, która wprawdzie odniosła obrażenia ciała powyżej dni 7 (wypadek drogowy), ale nie zagrażają one jej życiu. W stosunku do sprawcy wypadku toczy się dalsze postępowanie prowadzone przez policję.

W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Lwowskiej odbywał się jednym pasem. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni